1uptech.eu

Elektrisüsteemide projekteerimine

Süsteemsemad ja tõhusamad lahendused
rohelisema keskkonna nimel
AI süsteemid

Miks see oluline on?

Tänu pikaajalisele kogemusele elektrisüsteemide projekteerimises, hõlmab 1up Technology teenusvaldkond kõiki elektripaigaldise osasid. Nendeks on enamasti keeruliste tehnoloogiliste seadmete juhtimissüsteemide projekteerimine.

1up Technology omab tegevuseks vajalikke majandustegevuse registreeringuid, millega saate tutvuda siin, sisestades päringusse 1up Technology OÜ

AI süsteemid

Automaatikakilbid ja elektrimontaaž

Teostame elektrikilpide projekteerimist ja valmistamist, kasutades kilbis vastavalt kliendi soovile ja nõudmistele minevaid brände. Sealjuures pakume elektrimontaaži kõikidele tööstusaladele, olenemata asukohast ja riigist. Kõikidele 1up Technology teostatud elektrisüsteemide projekteerimistele on garantii.

1uptech.eu

Ideest valmislahenduseni:

01.

K

Eesmärk

Targalt lahendatud elektrisüsteem võimaldab kokku hoida kulusid ja maksimeerida tulusid. 1up Technology pakub nii seadmete programmeerimist kui ka elektriseadmete installatsioonis. Kõik projektid teostame vastavalt Euroopa Liidud kehtivatele standarditele.

02.

K

Personaalne lähenemine

Oleme võimelised projekteerima nii kõiki elektriseadeldisi kui ka madalpinge võrke. Iga projekti puhul lähtume ülesandele vastavalt kliendi vajadusele ja kõik lahendused loome kooskõlas ja koostöös kliendiga.

03.

K

Teostus

Projekti valmimisel anname kliendile üle kõik õigused ja dokumendid ning oleme valmis jätkuteenusena pakkuma ka projektijuhtimist, kui klient seda peaks soovima. Kõikidele 1up Technology poolt teostatud töödele kehtib pikk garantii.