1uptech.eu

Masinaehitus

Efektiivsed ja töökindlad automaatlahendused
tootmisefektiivsuse suurendamiseks

AI süsteemid

Personaalne lähenemine

Spetsiaalselt tootmisettevõtte jaoks loodud seadmed aitavad suurendada efektiivsust. Lähtume ettevõtte vajadusest ja selle põhjal töötame välja sobiva tootmisliini või seadme.

Me pakume oma klientidele täislahendust. Meie masinaehituse ja tööstusautomaatika lahendus hõlmab kogu tootmisprotsessi alates komponentide hankimisest, seadme koostamisest ja testimisest kuni kvaliteedikontrolli ning varuosade tootmiseni.

AI süsteemid

Rätseplahendused masinaehituses

Masinaehituse osas pakume masinate ja seadmete projekteerimist, prototüüpide valmistamist, nende ehitust ja konstrueerimist, detailide valmistamist ja tootmisprotsessi automatiseerimist.

Oleme valmis ehitama kliendi soovile vastavaid seadmeid või liine. Meie peamine tegevus on rätseplahendused masinaehituses. Teostame igapäevaselt erinevaid seadmeid ning anname neile ka garantii koos CE-ga.

1uptech.eu

Ideest valmislahenduseni:

01.

K

Eesmärk

Töötame välja unikaalse lahenduse tootmise automatiseerimiseks vastavalt ettevõtte vajadustest ja võimalustest.

02.

K

Personaalne lähenemine

Iga projekt on erinev ja läheneme igale kliendile erinevalt. Me teostame alati eelprojekti koos analüüsiga, et saaksid veenduda süsteemi terviklikkuses ja toimivuses. Liinist ja kasutatavatest seadmetest teeme 3D mudeli süsteemi visualiseerimiseks.

03.

K

Teostus

Eelprojekti ja 3D visualiseerimise põhjal kontrollime, kas valitud seadistus on sobiv ja täidab soovitud eesmärki. Seejärel teeme seadme üksikasjaliku disaini. Iga projekti juhib kogenud projektijuht, kes kontrollib liini tootmist, paigaldamist ja käivitamist.