1uptech.eu

Robotliinid ja
-süsteemid

Unikaalsed ja efektiivsed automaatsüsteemid

AI süsteemid

Spetsiaalsed robotid

1up Technology pakub robotsüsteeme juba üle 5 aasta, luues täpselt selliseid seadmeid nagu kliendil vaja. Me disainime, valmistame ja testime kõik seadmed oma tootmises. Loome lisandväärtust sellega, et meie robotid suudavad täita ühes protsessis erinevaid ülesandeid.

AI süsteemid

Unikaalsed lahendused

Enne robotsüsteemi disaini loome layout’i ja 3D prototüübi, mida vajadusel parandame, kuni klient on tulemusega rahul. Oleme spetsialiseerunud robotitega peentööde valdkonda ja pakume kõiki turul olevaid lahendusi robotitele. Meie tugevus on rätseptööd, kus robot peab täitma keerulisi ülesandeid ja protsessis kasutama erinevaid haaratseid. Meie eelistatud valikuks robotitest on FANUC.

1uptech.eu

Erinevad robotsüsteemid

robotsüsteemide arendamine

1uptech.eu

Tõhusad ja töökindlad automaatlahendused

Lihtsad robotsüsteemid

Pakume pallatiseerimist, pakendamist ja 3D kaameraga kvaliteedikontrolli koos robotitega. Antud süsteemid on lihtsad ja kiiresti paigaldatavad ning ei vaja eriteadmisi operaatorilt. Pallatiseerimine ja pakendamine on enim kasutatud robotite lahendused ja sobivad PEA kõikidele tööstusklientidele.

Keerulised robotsüsteemid

Integreerime roboteid igapäevaselt erinevatesse süsteemidesse ja liinidesse. Pakkudes sellega kliendile paindlikkust ja tõstes tema konkurentsivõimet läbi optimeerimise. Suudame anda ühele robotile mitu ülesannet koos keeruliste protsesside lahendamistega.

Meie robotitel võib olla ka 5 erinevat tööriista korraga küljes, andes dünaamilisuse ja kiiruse protsessi lahendamises. Pole ka harvaks juhuseks, kui meie süsteemis töötavad kaks või enam robotit koos, kasutades vahepeal statsionaarseid süsteeme tööde jätkamiseks.

Koostöörobotid

1up Technology sortimendist ei jää välja ka koostöörobotid. Antud robotid sobivad eelkõige kliendile, kes otsib lahendust, kus saavad töötada inimene ja robot koos.

Ideest valmislahenduseni:

01.

K

Eesmärk

Kõik robotsüsteemid ja -liinid on loodud eritööna täpselt kliendi vajaduste ja soovide põhjal. Meie tugevus on peentöid ja keerulisi protsesse lahendavad robotid.

02.

K

Personaalne lähenemine

Peale roboti eesmärki kokkuleppimist loome süsteemist 3D mudeli, et kliendiga kõik detailid kinnitada. Põhjalik eeltöö tagab roboti efektiivse toimimise.

03.

K

Teostus

Eelprojekti ja 3D visualiseerimise põhjal kontrollime, kas valitud seadistus on sobiv ja täidab soovitud eesmärki. Seejärel teeme süsteemi üksikasjaliku disaini. Iga projekti juhib kogenud projektijuht, kes kontrollib liini tootmist, paigaldamist ja käivitamist.